Zvēri, kurus neviens nav redzējis

€16.99

Quantity

Author:
Ulfs Starks, Linda Bunderstama
Publisher:
Liels un mazs
Language:
Latviešu
ISBN code:
9789934574375
Book Type:
cietie vāki
Publishing year:
2019
Page count:
50


Ulfa Starka un Lindas Bundestamas ilustrētā dzejas grāmata “Zvēri, kurus neviensnav redzējis, tikai mēs”, kas domāta pirmskolas un jaunākā skolas vecuma bērniem, jau nodēvēta par mūsdienu klasiku. Grāmatas dzejoļi stāsta par 27 būtņu sugām, kuras, izņemot tās autorus, neviens nav redzējis. Šīs būtnes ir līdzīgas ne tikai dzīvniekiem un augiem, bet arī mums – cilvēkiem. Tās mēdz būt laimīgas, ziņkārīgas, apjukušas un vientuļas, cenšoties saprast dzīvi, dažādās jūtas un emocijas, ko cilvēki piedzīvo – skumjas, melanholiju, pretrunīgas sajūtas par savu ķermeni un vēlēšanos būt kādam citam. U.Starks šīs sajūtas iztēlojies un aprakstījis ar sirsnīgu humoru un asprātīgām vārdu spēlēm, savukārt L.Bundestama košajās ilustrācijās radījusi katram tēlam neatkārtojamu un spilgtu personību.

Grāmata 2017. gadā saņēmusi prestižo Ziemeļvalstu Padomes balvu bērnu literatūrā un 2016. gadā - Zviedrijas “Snöbollen” balvu par skaistāko grāmatu Zviedrijā.

Autoru tandēms ir jau pazīstams un mīļš arī lasītājiem Latvijā, kopš 2012. gadā izdevniecībā “Liels un mazs” iznāca dzejas grāmata “Diktators”. Apgādā iznākušasarī divas citas U.Starka grāmatas – “Proti svilpot, Juhanna?” (2016) un “Mans draugs Pērsijs, Bufalo Bils un es” (2011).

Ulfs Starks (1944-2017) ir sarakstījis gandrīz 100 grāmatu bērniem un jauniešiem, un saņēmis vairākas balvas un nominācijas. Viņa grāmatas tulkotas vairāk nekā 30 valodās. Linda Bundestama ir ilustrējusi vairāk nekā 25 grāmatas un tikusi nominēta dažādām literatūras un mākslas balvām.

Reviews

There are yet no reviews for this product.