Mana Madona

€20.00

Quantity

Author:
Publisher:
Jumava
Language:
Latviešu
ISBN code:
9789934204845
Book Type:
cietie vāki
Publishing year:
2021
Page count:
156
Grāmatas atbildīgais redaktors Zigmunds Bekmanis raksta, ka, veidojot grāmatu “Mana Madona”, tās autoru kolektīvs centās apturēt mirkli: “Mirkli, kad viens no daudziem notikumiem un sasniegumiem bagāts posms pilsētas un Madonas novada dzīvē ir noslēdzies un nākamais – jaunus izaicinājumus sološais - vēl tikai priekšā.
Pārcilājot vēstures liecības un senas fotogrāfijas, meklējot interesantus faktus un uzklausot stāstus pa mūsdienās paveikto, vēlējāmies parādīt, cik ļoti ir izaugusi
Madona un tās apkaime vairāk nekā simts gados, kopš te uzcelta dzelzceļa stacija un sākusi veidoties apdzīvota vieta. Visos laikos cilvēki ir gribējuši dzīvot labāk, un to vēlas arī 21. gadsimta madonieši – veidot savu pilsētu par labāko dzīves un darba vietu sev un nākamajām paaudzēm.”
Grāmata ir īpaša. Īpaša ar to, ka tā ir pirmā, kas veltīta Madonas novadam. Īpaša ar to, ka 156 lapaspusēs izdevies iekļaut tik bagātīgu foto, grafisko un tekstuālo materiālu, aptverot visas nozīmīgākās jomas. Tās īpaša iezīme ir arī katras nodaļas ievadā ietvertās tautasdziesmas, kas katra ievākta Madonas apkaimē (par to pateicība pienākas Artim un Rudītei Kumsāriem). Kā atzīst Zigmunds Bekmanis, izpētes laikā viņš par Madonas novadu uzzinājis daudz jauna un arī grāmatas lasītājus, pat tos, kuriem šķiet, ka par Madonu viss jau zināms, sagaida jauni pārsteidzoši fakti.

Reviews

There are yet no reviews for this product.