Erotic Tarot: Intimate Intuition

€17.90

Quantity

Author:
The Fickle Finger of Fate
Publisher:
Laurence King Publishing
Language:
angļu valoda
ISBN code:
9781913947224
Book Type:
cietie vāki
Publishing year:
Page count:
78
A gorgeous deck of fully functional tarot cards based on traditional tarot iconography, illustrated with an erotic twist by Sofie Birkin. Her bold characters and bright, playful images prioritize inclusive representation, encourage daydreams, and above all aim to empower.

The fully illustrated cards are luxuriously packaged in a gift box with a 28-page booklet that explains how to interpret the cards and conduct your own readings. Gain insight into what lies ahead and which opportunities to watch for, along with a fresh perspective on your love life.
------------------------------------------------------------------------
Krāšņs pilnībā funkcionālu taro karšu klājs, kura pamatā ir tradicionālā taro ikonogrāfija, ilustrēts ar Sofijas Birkinas erotisko vērpjot. Viņas drosmīgajiem varoņiem un spilgtajiem, rotaļīgajiem attēliem priekšroka tiek dota iekļaujošai attēlošanai, iedvesmo sapņot un galvenokārt cenšas dot iespēju.

Pilnībā ilustrētās kartītes ir grezni iesaiņotas dāvanu kastītē ar 28 lappušu bukletu, kurā paskaidrots, kā interpretēt kartītes un veikt lasījumus. Iegūstiet ieskatu par gaidāmo un iespējām, kurām jāpievērš uzmanība, kā arī jaunu skatījumu uz savu mīlestības dzīvi.

Reviews

There are yet no reviews for this product.