Zelta krātiņš

SPECIAL
€17.99
€8.90
Author:
Karolina Mitčela
Publisher:
Kontinents
Language:
Latviešu
ISBN code:
9789984359892
Book Type:
cietie vāki
Publishing year:
2020
Page count:
429
Roza ir jauna, nabadzīga meitene gaidībās. Viņa vēlētos būt perfekta māte savam bērnam, taču – jo vairāk nākas aizdomāties par pašas haotisko bērnību, jo lielāka kļūst pārliecība par to, ka labākā dzīve mazulīti gaidīs pēc iespējas tālāk no viņas dzimtās pilsētas Īrijā.

Apņēmības pilna rīkoties pareizi, Roza uzmeklē elitāru adopcijas aģentūru un nespēj noticēt savai veiksmei. Viņa iepazīstas ar bagātu slavenību pāri, kuri ir gatavi pieņemt viņas bērnu kā savu – ar vienu noteikumu: Rozai līdz bērna piedzimšanai ir jādzīvo viņu mājā.

Luksuss tā vien vilina, jo solīts tiek viss, kā viņai nekad nav bijis. Taču, ierodoties pie nesen iepazītā pāra, Roza ir nepatīkami šokēta par to, kāda dzīve viņai turpmākos mēnešus ir izplānota. Sapnis ātri pārvēršas par murgu... drīz vien Roza saprot, ka vienīgais, kas viņu notur pie dzīvības, ir viņas vēl nedzimušais bērns.

Karolīna Mitčela ir New York Times, USA Today un Washington Post bestselleru autore. Viņa ir uzrakstījusi jau 14 grāmatas, kas pārdotas vairāk nekā miljons eksemplāros visā pasaulē. Karolīna ir bijusī policijas detektīve un strādājusi kriminālizmeklēšanas nodaļā, taču tagad pilnībā pievērsusies rakstniecībai. Romānā Zelta krātiņš autore atgādina par vērtībām, ko nākas pārdomāt, kad uz spēles tiek likta dzīvība. Vai bagātība un statuss sabiedrībā ir uzticības garants?

Reviews

There are yet no reviews for this product.