Galda spēle \'\'5 SEKUNDES\'\'

€22.99
Author:
Manufacturer:
Language:
ISBN code:
Book Type:
Publishing year:
Page count:
Zibenīga domāšana un ātrās runāšanas spēle!

Piemērs: Norādīti 3 suņu sugas, mēģiniet atbildēt 5 sekunžu laikā, sajūtie īpašu taimera radīto spriedzi un vērojot citus spēlētājus, kuri cer, ka jums neizdosies!
Šajā spēlē laiks nav tavs sabiedrotais, tāpēc pasteidzies un saki vārdus, kas vispirms ir tavā galā!
Ja jūs domājat, ka jums neizdosies, izmantojiet īpašas kartiņas un pajautājiet otram vai dodiet to pretiniekam!
Lieliska izklaide ģimenei, draugiem vai kolēģiem!

Komplektā ietilpst: 752 jautājumi, 376 uzdevumu kartiņas, 1 karšu kaste, 1 spirāltālrunis, 7 pārsūtīšanas kartiņas, 7 jautājuma zīmju kartiņas, 6 spēļu figūriņas, 1 spēles laukums, 1 instrukcija.
Ieteicamais vecums: 8+.

SPĒLES GAITA: Spēli sāk jaunākais dalībnieks. Spēlētājs viņa labajā pusē uzdod pirmo uzdevumu no kartītes, kuru ir paņēmis no kārbas priekšpuses, un, kad ir beidzis lasīt uzdevumu, apvērš otrādi taimeri, lai tas sāk darboties. Spirāltaimeris ir strauji jāapvērš un stingri jānoliek stāvus uz galda, lai panāktu, ka bumbiņas kopā ripo uz leju. Uzdevums ir sniegt trīs pareizas atbildes. Tiek pieņemtas pirmās trīs atbildes. Spēlētāja rīcībā ir piecas sekundes, kas nepieciešamas, līdz bumbiņas apstājas, kad ir sasniegušas apakšu. Ja spēlētājs ir sniedzis trīs pareizas atbildes, viņš spēles laukumā pārvieto savu spēles figūru vienu lauciņu uz priekšu. Ja spēlētājam neizdodas sniegt trīs pareizas atbildes, viņš nevirzās uz priekšu un (tā pati persona) spēlētājam viņa kreisajā pusē uzdod to pašu uzdevumu, uz kuru viņš piecu sekunžu laikā mēģina sniegt trīs pareizas atbildes.

Spēlētāji virza spēles figūras pa spēles laukumu, līdz sasniedz finišu. Uzvar spēlētājs, kurš pirmais tur nokļūst.

Reviews

There are yet no reviews for this product.