Leave the World Behind

AKCIJA
€11.90
€8.93

Daudzums

Autors:
Rumaan Alam
Ražotājs:
Bloomsbury Publishing
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9781526633095
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2020
Lapaspušu skaits:
256
Amanda and Clay head to a remote corner of Long Island expecting a holiday: a quiet reprieve from life in New York City, quality time with their teenage son and daughter and a taste of the good life in the luxurious home they've rented for the week. But with a late-night knock on the door, the spell is broken. Ruth and G. H., an older couple who claim to own the home, have arrived there in a panic. These strangers say that a sudden power outage has swept the city, and - with nowhere else to turn - they have come to the country in search of shelter.

But with the TV and internet down, and no phone service, the facts are unknowable. Should Amanda and Clay trust this couple - and vice versa? What has happened back in New York? Is the holiday home, isolated from civilisation, a truly safe place for their families? And are they safe from one another?

An impossibly compelling literary thriller about the world we live in now, Rumaan Alam's novel is keenly attuned to the complexities of parenthood, race and class. Leave the World Behind explores how our closest bonds are reshaped in moments of crisis - and how the most terrifying situations are never far from reality.

-----------------------------------------------------------------------------

Amanda un Klejs dodas uz attālu Longailendas stūri, gaidot brīvdienas: klusu atpūtu no dzīves Ņujorkā, kvalitatīvu laiku kopā ar pusaugu dēlu un meitu un labas dzīves garšu greznajās mājās, kuras viņi ir izīrējuši nedēļu. Bet vēlu vakarā klauvējot pie durvīm, burvestība ir salauzta. Rūta un G. H., vecāks pāris, kuri apgalvo, ka pieder mājas, panikā ieradušies tur. Šie svešinieki saka, ka pēkšņs elektroenerģijas padeves pārtraukums ir pārņēmis pilsētu un - kur vairs nav kur vērsties - viņi ieradušies valstī, meklējot patvērumu.

Bet, kad televizors un internets ir izslēgts un nav tālruņa pakalpojuma, fakti nav saprotami. Vai Amandai un Klejam vajadzētu uzticēties šim pārim - un otrādi? Kas noticis toreiz Ņujorkā? Vai brīvdienu māja, kas ir izolēta no civilizācijas, ir patiešām droša vieta viņu ģimenēm? Un vai viņi ir pasargāti viens no otra?

Neiespējami saistošs literārs trilleris par pasauli, kurā mēs tagad dzīvojam, Rumaan Alam romāns ir ļoti pieskaņots vecāku, rases un klases sarežģītībai. Atstāj pasauli aiz muguras pēta, kā krīzes brīžos tiek pārveidotas mūsu tuvākās saites - un kā visbriesmīgākās situācijas nekad nav tālu no realitātes.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.