Es mācos lasīt

€4.50

Daudzums

Autors:
Ieva Strelēvica
Ražotājs:
Apgāds Zvaigzne ABC
Valoda:
ISBN kods:
9789984044156
Vāku tips:
Izdošanas gads:
1996
Lapaspušu skaits:
79
Ēras Zalcmanes zīmējumi.
Šī grāmatiņa domāta bērniem, kas grib mācīties lasīt.
Vispirms apskaties un izkrāso lielos burtus lappuses augšdaļā. Pēc tam sāc lasīt lodziņos ievietotās zilbītes. Piemēram, zilbi LA. Dari tā: izrunā skaņu l, pēc tam skaņu a. Tagad vēlreiz saki l, bet pavelc šo skaņu garāk un neapstājoties tīlīt sāc izrunāt skaņu a. Iznāks apmēram šādi: lll-aaa. Tagad pasaki to pašu zilbi, tikai īsi un ātri - la. Kad zilbīte izlasīta, izkrāso šo lodziņu un lasi nākamo zilbi.
Nu vari lasīt vārdus. Lai atvieglotu lasīšanu, šajā grāmatā ir atdalītas arī tādas zilbes, kurās ir tikai viens burts. Ja no lasīšanas jūties noguris, sameklē attēlos tās lietas vai dzīvnieciņus, kuru nosaukumi sākas ar mācāmo burtu, un izkrāso tos. Pēc tam vari turpināt vārdu lasīšanu.
Kad visi atsevišķie vārdi izlasīti, ķeries pie teikumu lasīšanas. Lappuses apakšējā daļā ir zīmējums. Salīdzini, vai teikumi atbilst zīmējumam. Pašas beigās izkrāso šo lielo zīmējumu.
Tagad visa lappuse ir izlasīta un koši izkrāsota. Vari šķirt nākamo lapu un mācīties jauno burtu. Tukšo lappusi izmanto pēc sava prāta - zīmē, krāso, mēģini uzrakstīt burtus vai veselus vārdus.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.