Marķīze

€17.95

Daudzums

Autors:
Simoneta Anjello Hornbija
Ražotājs:
Jumava
Valoda:
Latviešu
ISBN kods:
9789934205651
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2022
Lapaspušu skaits:
388
Romāna centrā ir sarkanmatainā Konstance un aristokrātiskā Safamītu dzimta, kā arī ar tiem saistītie kolorītie personāži — citi aristokrāti, garīdznieki, vienkāršie ļaudis, zemnieki un mafijas aizsācēji. Darbība norisinās 19.gs. otrajā pusē Sicīlijā. Fonā norisinās dažādi vēsturiski notikumi: Garibaldi izcelšanās Sicīlijā, vecās karaļvalsts beigas un jaunās, apvienotās Itālijas veidošanās, kā arī vilciena parādīšanās. Romāns ir par neparastas sievietes dzīvi un sevis atrašanu: pārdomām par mīlestību un dzīves sūtību, attiecību veidošanu ar ģimeni, radiniekiem un otro pusi, par ne/samierināšanos ar realitāti, par ilūzijām un meliem, par sevis mīlēšanu un dzīvošanu saskaņā ar sevis noteiktiem principiem.
Konstances dzīves ritums ietver dažādus punktus, kas izklausītos kā diezgan ierasts uzskaitījums — kāzas un bēres, svētki un strīdi, mājas darbi. Tomēr galvenais ir, kā viņa to visu redz, uztver un reaģē.
Viena no galvenajām romāna vērtībām, līdzās dinamiskām un emocionālām ainām, ir autores atainotie varoņi, iekšējos pārdzīvojumos un pārdomās cilvēcīgi un daudzslāņaini.

Līva Sniķe, tulkotāja

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.