Vilku meitene

€17.65

Daudzums

Autors:
Katrīna Randela
Ražotājs:
Jāņa Rozes apgāds
Valoda:
Latviešu
ISBN kods:
9789984238920
Vāku tips:
cietie vāki
Izdošanas gads:
2022
Lapaspušu skaits:
239
Reiz sensenos laikos, pirms gadiem simts vai vairāk, Krievijas biezajos, sniegotajos mežos dzīvoja meitene, tumša un aplam strauja. Viņas vārds bija Feodora, un viņa draudzējās ar vilkiem. Šis ir viņas stāsts.
Feo kopā ar mammu dzīvo mazā mājiņā meža vidū un atjaucē vilkus, kuri reiz turēti Pēterburgas augstmaņu namos, bet kļuvuši pārāk nevaldāmi un tāpēc saimniekiem lieki. Cara armijas ģenerālim Rakovam tas nepatīk, viņš vilkus uzskata par iznīdējamiem mūdžiem, tāpēc Feo māja tiek nodedzināta, bet mamma aizvesta uz cietumu. Kopā ar četriem vilkiem meitene dodas uz Pēterburgu, lai atbrīvotu mammu un atriebtos ģenerālim. Sākas ceļojums, kas viņu aizved tieši revolūcijas virpulī.
Katrīna Randela (1987) ir viena no izcilākajām britu mūsdienu bērnu rakstniecēm un angļu literatūras pētniece Oksfordas Visu dvēseļu koledžā. Viņa ir uzaugusi Zimbabvē, bet tagad dzīvo galvenokārt Londonā un Oksfordā, kur studē renesanses dzejnieka Džona Donna darbus un dažkārt naktīs staigā pa jumtiem. Viņas grāmatas ieguvušas Waterstones Bērnu grāmatu balvu, Andersena balvu Itālijā, Le Prix Sorci?res Francijā un vēl citus apbalvojumus.

No angļu valodas tulkojusi Māra Poļakova.
Māksliniece Gita Treice.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.