9781526610140

Circe : The International No. 1 Bestseller - Shortlisted for the Women\'s Prize for Fiction 2019

€7.90

Daudzums

Autors:
Madeline Miller
Ražotājs:
Bloomsbury Publishing
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9781526610140
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2019
Lapaspušu skaits:
352
Monster. Saviour. Outcast.
Lover. Destroyer. Creator.
Mother. Witch. Scorned, rejected and at last exiled from her father s house for her dark gifts, Circe arrives on the remote island of Aiaia with nothing but her wits and magic to help her.
But there is danger for a solitary woman in the world, and Circe s independence and strange powers draw the wrath of men and gods alike. To protect what she holds dear, Circe must decide whether she belongs with the deities she is born from, or the mortals she has come to love. Complicated and wounded, gifted and passionate, Madeline Millers captivating Circe steps out of myth and into the present as a heroine for our time, and all times.
------------------------------------------------------------------------
Monstrs. Pestītājs. Izstumtais.
Mīļākais. Iznīcinātājs. Radītājs.
Māte. Ragana. Izsmieklota, noraidīta un beidzot izraidīta no tēva mājas par savām tumšajām dāvanām, Circe ierodas attālajā Aiajas salā, un viņai palīdz tikai gudrība un maģija.
Bet vientuļai sievietei pasaulē draud briesmas , un Circes neatkarība un dīvainās spējas izraisa cilvēku un dievu dusmas. Lai aizsargātu to, kas viņai ir dārgs, Circei jāizlemj, vai viņa pieder dievībām, no kurām viņa ir dzimusi, vai mirstīgajiem, kurus viņa ir iemīlējusi. Sarežģītas un ievainotas, apdāvinātas un kaislīgas Madeline Millers, kas aizrauj Circi, izkāpj no mīta un tagadnē kā varone mūsu laikam un visiem laikiem.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.