Find Me

€10.90

Daudzums

Autors:
Andre Aciman
Ražotājs:
Faber & Faber, Limited
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9780571356508
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2020
Lapaspušu skaits:
272
Elio believes he has left behind his first love - but as an affair with an older man intensifies, his thoughts turn to the past and to Oliver.
Oliver, a college professor, husband and father, is preparing to leave New York. The imminent trip stirs up longing and regret, awakening an old desire and propelling him towards a decision that could change everything.
In Call Me By Your Name, we fell in love with Oliver and Elio. Find Me returns to these unforgettable characters, exploring how love can ripple out from the past and into the future.
------------------------------------------------------------------------
Elio uzskata, ka ir atstājis savu pirmo mīlestību - bet, pastiprinoties dēkai ar vecāku vīrieti, viņa domas pievēršas pagātnei un Oliveram.
Olivers, koledžas profesors, vīrs un tēvs, gatavojas pamest Ņujorku. Tuvojošais ceļojums izraisa ilgas un nožēlu, pamodinot senu vēlmi un virzot viņu uz lēmumu, kas varētu visu mainīt.
Saucot mani savā vārdā, mēs iemīlējāmies Oliverā un Elio. Find Me atgriežas pie šiem neaizmirstamajiem varoņiem, pētot, kā mīlestība var izplūst no pagātnes un nākotnē.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.