Murder, She Said : The Quotable Miss Marple

AKCIJA
€11.99
€10.19
Autors:
Agatha Christie (Author)
Ražotājs:
HarperCollins Publishers
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9780008356323
Vāku tips:
cietie vāki
Izdošanas gads:
2019
Lapaspušu skaits:
160
Did you know that one of the world’s sharpest and most forensic minds inhabited the persona of an attractive old lady, with pink cheeks and blue eyes, and a gentle, rather fussy manner? Discover the secrets of Miss Marple in this gorgeous book of her quotes and sayings, and an essay by Agatha Christie appearing for the first time in any book!

‘Really, I have no gifts – except perhaps a certain knowledge of human nature.’

Everyone in St Mary Mead knew Miss Marple: fluffy and dithery in appearance, but inwardly as sharp and as shrewd as they make them.

‘This is a wicked murderer, Inspector – and the wicked should not go unpunished.’

Now, in her own words, discover the razor-sharp mind of the world’s favourite armchair sleuth, and the wit and wisdom of the Queen of Crime who created her.

Includes an exclusive essay by Agatha Christie written to promote the Miss Marple stories: Does a Woman’s Instinct Make Her a Good Detective?
------------------------------------------------------------------------
Vai zinājāt, ka viens no pasaules asākajiem un tiesu medicīnas prātiem apdzīvoja pievilcīgu sirmgalvi ​​ar sārtiem vaigiem un zilām acīm un maigu, diezgan nervozu manieri? Atklājiet Mārplas jaunkundzes noslēpumus šajā krāšņajā viņas citātu un teicienu grāmatā, kā arī Agata Kristi esejā, kas pirmo reizi parādās jebkurā grāmatā!

'Patiešām, man nav dāvanu - izņemot, iespējams, zināmas zināšanas Cilvēka daba. ''
Visi St Mary Mead iedzīvotāji pazina Mārplas jaunkundzi: pēc izskata pūkains un nožņaugts, bet iekšēji tik ass un gudrs, kā viņi tos dara.

'Šis ir ļauns slepkava , Inspektore-un ļaunajiem nevajadzētu palikt nesodītiem. ”

Tagad, pēc viņas vārdiem, atklājiet pasaulē iecienītākā krēsla sleuth asu prātu un noziedzības karalienes asprātību un gudrību. viņai.

Ietver ekskluzīvu Agata Kristi eseju, kas rakstīta, lai popularizētu Mis Mārlpas stāstus: Vai sievietes instinkts padara viņu par labu detektīvu?

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.