Nick and Charlie

€10.50

Daudzums

Autors:
Alice Oseman
Ražotājs:
HarperCollins Publishers
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9780008389666
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2020
Lapaspušu skaits:
176
A short novella based on the beloved characters from Alice Oseman's acclaimed debut novel "Solitaire" and graphic novel series "Heartstopper" - now a major Netflix series. From the author of the 2021 YA Book Prize winning Loveless.

Absence makes the heart grow fonder, right?

CHARLIE: "I have been going out with Nick Nelson for two years. He likes rugby, Formula 1, dogs, the Marvel universe, the sound felt-tips make on paper, rain and drawing on shoes. He also likes me."

NICK: "Things me and Charlie Spring do together include: Watch films. Sit in the same room on different laptops. Text each other from different rooms. Make out. Make food. Make drinks. Get drunk. Talk. Argue. Laugh. Maybe we're kind of boring. But that's fine with us."

Everyone knows that Nick and Charlie are the perfect couple - that they're inseparable. But now Nick is leaving for university, and Charlie will be left behind at Sixth Form. Everyone's asking if they're staying together, which is a stupid question - they're 'Nick and Charlie' for God's sake!

But as the time to say goodbye gets inevitably closer, both Nick and Charlie question whether their love is strong enough to survive being apart. Or are they delaying the inevitable? Because everyone knows that first loves rarely last forever...

------------------------------------------------------------------------
Īsa novele, ko sarakstījusi 2021. gada YA grāmatu balvas ieguvēja, grāmatas "Loveless" autore Alises Osemana. Novele balstīta uz iemīļotajiem varoņiem no viņas slavētā debijas romāna “Solitaire” un grafisko romānu sērijas “Heartstopper”, tagad arī nozīmīgs Netflix seriāls.

Prombūtne liek sirdij vairāk ilgoties, vai ne?

ČĀRLIJS: "Es tiekos ar Niku Nelsonu divus gadus. Viņam patīk regbijs, Formula 1, suņi, Marvel Visums, skaņas, ko rada flomāsteri uz papīra, lietus un zīmēšana uz apaviem. Viņam patīku arī es."< br>
NIKS: "Es un Čārlijs Springs kopā darām šādas lietas: Skatāmies filmas. Sēžam vienā telpā pie dažādiem klēpjdatoriem. Sūtām īsziņas viens otram no dažādām istabām. Izprotam lietas. Gatavojam ēdienu. Pagatavojam dzērienus. Piedzeramies. Runājam. Strīdamies. Smejamies. Varbūt mēs esam diezgan garlaicīgi. Bet mums tas patīk."

Ikviens zina, ka Niks un Čārlijs ir ideāls pāris — ka viņi ir nešķirami. Bet tagad Niks dodas uz universitāti, un Čārlijs paliks vidusskolā. Visi jautā, vai viņi paliks kopā, un tas ir stulbs jautājums — viņi ir Niks un Čārlijs, Dieva dēļ!

Taču, atvadīšanās laikam neizbēgami tuvojoties, gan Niks, gan Čārlijs apšauba, vai viņu mīlestība ir pietiekami spēcīga, lai izdzīvotu šķirti. Vai arī viņi tikai aizkavē neizbēgamo? Jo visi zina, ka pirmās mīlestības reti ir mūžīgas...

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.