Our Violent Ends #2

€19.90

Daudzums

Autors:
Chloe Gong
Ražotājs:
Hodder & Stoughton
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9781529344578
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2021
Lapaspušu skaits:
512
The year is 1927, and Shanghai teeters on the edge of revolution.

The heartstopping follow up to These Violent Delights, an imaginative, alluring retelling of Romeo and Juliet set in 1920s Shanghai.

After sacrificing her relationship with Roma to protect him from the blood feud, Juliette has been a girl on the warpath. One wrong move, and her cousin will step into usurp her place as the Scarlet Gang's heir. The only way to save the boy she loves from the wrath of the Scarlets is to have him want her dead for murdering his best friend in cold blood. If Juliette were actually guilty of the crime Roma believes she committed, his rejection might sting less.

Roma is still reeling from Marshall's death, and his cousin Benedikt will barely speak to him. Roma knows it's his fault for letting the ruthless Juliette back into his life, and he's determined to set things right - even if that means killing the girl he hates and loves with equal measure.

Then a new monstrous danger emerges in the city, and though secrets keep them apart, Juliette must secure Roma's cooperation if they are to end this threat once and for all. Shanghai is already at a boiling point: The Nationalists are marching in, whispers of civil war brew louder every day, and gangster rule faces complete annihilation. Roma and Juliette must put aside their differences to combat monsters and politics, but they aren't prepared for the biggest threat of all: protecting their hearts from each other.
------------------------------------------------------------------------
Ir 1927. gads, un Šanhaja svārstās uz revolūcijas robežas.

Sirsnīgs turpinājums šiem vardarbīgajiem priekiem — tēlainam, valdzinošam Romeo un Džuljetas atstāstījumam, kas norisinās 20. gadsimta 20. gadu Šanhajā.

Pēc tam, kad Džuljeta bija upurējusi savas attiecības ar Romeo, lai pasargātu viņu no asinsizliešanas, Džuljeta ir meitene uz kara takas. Viena nepareiza kustība, un viņas brālēns uzurpēs viņas vietu kā Scarlet Gang mantinieks. Vienīgais veids, kā izglābt zēnu, kuru viņa mīl, no Scarletu dusmām, ir likt viņam vēlēties viņas nāvi par to, ka aukstasinīgi nogalinājusi viņa labāko draugu. Ja Džuljeta patiešām būtu vainīga noziegumā, kuru, pēc Romeo domām, pastrādājusi, viņa noraidījums varētu būt mazāk skarbs.

Romeo joprojām ir satraukts pēc Māršala nāves, un viņa brālēns Benedikts tik tikko ar viņu sarunājas. Romeo zina, ka tā ir viņa vaina, ka viņš ir ielaidis nežēlīgo Džuljetu atpakaļ savā dzīvē, un viņš ir apņēmies visu sakārtot — pat ja tas nozīmētu nogalināt meiteni, kuru viņš vienlīdz ienīst un mīl.

Tad pilsētā parādās jaunas briesmas, un, lai gan noslēpumi viņus šķir, Džuljetai ir jānodrošina sadarbība ar Romeo, ja viņi vēlas vienreiz un uz visiem laikiem izbeigt šos draudus. Šanhaja jau ir uz vārīšanās temperatūras: nacionālisti maršē, pilsoņu kara čuksti katru dienu kļūst skaļāki, un gangsteru likumi saskaras ar pilnīgu to neievērošanu. Romeo un Džuljetai ir jānoliek malā savas domstarpības, lai cīnītos pret briesmoņiem un politiķiem, taču viņi nav gatavi lielākajam draudam no visiem: aizsargāt savas sirdis vienam no otra.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.