Pax

€8.50

Daudzums

Autors:
Sara Pennypacker
Ražotājs:
HarperCollins Publishers
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9780008158286
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2017
Lapaspušu skaits:
288
The moving story of the extraordinary friendship between a boy and his fox and their epic journey to be reunited. Beautifully illustrated by multi-award winner, Jon Klassen. Now available in Paperback!

Pax was only a kit when his family was killed and he was rescued by 'his boy', Peter. Now the country is at war and when his father enlists, Peter has no choice but to move in with his grandfather. Far worse than leaving home is the fact that he has to leave Pax behind. But before Peter spends even one night under his grandfather's roof he sneaks out into the night, determined to find his beloved friend. This is the story of Peter, Pax, and their journeys back to each other as war rampages throughout the country.

A profound and moving story with stunning illustrations by award-winning illustrator, Jon Klassen, 'Pax' is destined to become a classic in the vein of 'Charlotte's Web' and 'Watership Down'.
------------------------------------------------------------------------
Aizkustinošs stāsts par neparasto draudzību starp zēnu un viņa lapsu un viņu episko ceļojumu uz atkalapvienošanos. Skaisti ilustrējis vairāku balvu ieguvējs Jons Klasens. Tagad pieejams mīkstajos vākos!

Pakss bija tikai kaķēns, kad viņa ģimene tika nogalināta, un viņu izglāba "viņa zēns" Pīters. Tagad valstī valda karš, un, kad viņa tēvs iesaistās kaujā, Pīteram nekas cits neatliek, kā pārvākties pie vectēva. Daudz sliktāk par aiziešanu no mājām ir tas, ka viņam ir jāatstāj Pakss. Bet, pirms Pīters kaut vienu nakti pavada zem vectēva jumta, viņš izlavās naktī, apņēmies atrast savu mīļoto draugu. Šis ir stāsts par Pīteru, Paksu un viņu ceļojumiem atpakaļ vienam pie otra, kad karš plosās visā valstī.

Dziļam un aizkustinošam stāstam ar satriecošām ilustrācijām, ko veidojis godalgotais ilustrators Džons Klāsens, “Pax” ir lemts kļūt par klasiku kopā ar “Charlotte's Web” (Šarlotes tīmekli) un “'Watership Down" (Ūdenskuģa leju).

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.