Ugly Love

€12.90

Daudzums

Autors:
Colleen Hoover
Ražotājs:
Simon & Schuster Ltd
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9781471136726
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2014
Lapaspušu skaits:
352
From Colleen Hoover, the #1 New York Times bestselling author of "It Ends With Us".

ATTRACTION AT FIRST SIGHT CAN BE MESSY...

When Tate Collins finds airline pilot Miles Archer passed out in front of her apartment door, it is definitely not love at first sight. They wouldn't even go so far as to consider themselves friends. But what they do have is an undeniable mutual attraction.

He doesn't want love and she doesn't have time for a relationship, but their chemistry cannot be ignored. Once their desires are out in the open, they realize they have the perfect set-up, as long as Tate can stick to two rules:

Never ask about the past and don't expect a future.

Tate is determined that she can handle it, but when she realises that she can't, will she be able to say no to her sexy pilot when he lives just next door?

------------------------------------------------------------------------
Sarakstījusi Kolīna Hūvere, New York Times bestselleru un grāmatas "It Ends With Us" ("Tas beidzas ar mums") autore.

IEPATIKŠANĀS NO PIRMĀ ACU UZMETIENA VAR BŪT PIŅĶERĪGA..

Kad Teita Kolinsa atrod aviokompānijas pilotu Mailsu Ārčeru aizmigušu pie viņas dzīvokļa durvīm, tā noteikti nav mīlestība no pirmā acu uzmetiena. Viņi pat nenonāktu tik tālu, lai uzskatītu sevi par draugiem. Bet tas, kas viņiem ir, ir nenoliedzama savstarpēja pievilkšanās.

Viņš nevēlas mīlestību un viņai nav laika attiecībām, taču viņu ķīmiju nevar ignorēt. Kad viņu vēlmes ir atklātas, viņi saprot, ka viņiem ir ideāls gadījums, ja vien Teita var ievērot divus noteikumus:

Nekad nejautā par pagātni un negaidi nākotni.

Teita ir apņēmusies tikt ar to galā, taču, kad viņa sapratīs, ka tomēr nevar, vai viņa spēs pateikt nē savam seksīgajam pilotam, kad viņš dzīvo tepat blakus durvīs?

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.