We Hunt the Flame

€10.50

Daudzums

Autors:
Hafsah Faizal
Ražotājs:
Pan Macmillan
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9781529045178
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2021
Lapaspušu skaits:
512
Set in a richly detailed world, inspired by ancient Arabia, Hafsah Faizal's "We Hunt the Flame" is a breathtaking debut about discovery, conquering fear and taking identity into your own hands. The first in the "Sands of Arawiya" duology, perfect for fans of Leigh Bardugo's Shadow and Bone series. People lived because she killed.

People died because he lived. Zafira is the Hunter. Forced to disguise herself as a man, she risks everything to provide for her people.

Nasir is the Prince of Death. A feared assassin who is forever bound to the command of his father, the sultan. Both are legends in their kingdom - but neither wants to be.

And when Zafira embarks on a dangerous quest to return magic to their suffering land, Nasir is sent on a similar mission. But as their journey unfolds, an anvient evil begins to stir ...

Don't miss the epic sequel and conclusion to the duology, We Free The Stars. *An instant New York Times bestseller**A BuzzFeed pick for 'YA Books You Absolutely Must Read This Spring'*
------------------------------------------------------------------------
Bagātīgi detalizētā pasaulē, kuru iedvesmojusi senā Arābija, Hafsaha Faizal "We Hunt the Flame" ir elpu aizraujoša debija par atklājumiem, baiļu uzvarēšanu un identitātes ņemšanu savās rokās. Pirmā grāmata "Sands of Arawiya" duoloģijā, ideāli piemērota Leigh Bardugo sērijas Shadow and Bone cienītājiem. Cilvēki dzīvoja, jo viņa nogalināja.

Cilvēki nomira, jo viņš dzīvoja. Zafira ir mednieks. Piespiesta maskēties kā vīrietis, viņa riskē ar visu, lai nodrošinātu savu tautu.

Nasirs ir Nāves princis. Biedējošs slepkava, kurš uz visiem laikiem ir saistīts ar sava tēva sultāna pavēli. Abi ir leģendas savā valstībā - bet neviens nevēlas būt.

Un, kad Zafira uzsāk bīstamus meklējumus, lai atgrieztu maģiju viņu cietušajā zemē, Nasirs tiek nosūtīts līdzīgā misijā. Bet, attīstoties viņu ceļojumam, senais ļaunums sāk rosīties ...

Nepalaidiet garām episko turpinājumu un noslēgumu duoloģijai We Free The Stars. *Tūlītējs New York Times bestsellers ** BuzzFeed izvēle “YA Books, kas jums noteikti jāizlasa šajā pavasarī”*

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.