Will

AKCIJA
€17.90
€15.22

Daudzums

Autors:
Will Smith, Mark Manson
Ražotājs:
Cornerstone
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9781529124163
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2021
Lapaspušu skaits:
432
One of the most dynamic and globally recognized entertainment forces of our time opens up fully about his life, in a brave and inspiring book that traces his learning curve to a place where outer success, inner happiness, and human connection are aligned. Along the way, Will tells the story in full of one of the most amazing rides through the worlds of music and film that anyone has ever had.

Will Smith's transformation from a fearful child in a tense West Philadelphia home to one of the biggest rap stars of his era and then one of the biggest movie stars in Hollywood history, with a string of box office successes that will likely never be broken, is an epic tale of inner transformation and outer triumph, and Will tells it astonishingly well. But it's only half the story.

Will Smith thought, with good reason, that he had won at life: not only was his own success unparalleled, his whole family was at the pinnacle of the entertainment world. Only they didn't see it that way: they felt more like star performers in his circus, a seven-days-a-week job they hadn't signed up for. It turned out Will Smith's education wasn't nearly over.

This memoir is the product of a profound journey of self-knowledge, a reckoning with all that your will can get you and all that it can leave behind. Written with the help of Mark Manson, author of the multi-million-copy bestseller The Subtle Art of Not Giving a F*ck, Will is the story of how one exceptional man mastered his own emotions, written in a way that can help everyone else do the same. Few of us will know the pressure of performing on the world's biggest stages for the highest of stakes, but we can all understand that the fuel that works for one stage of our journey might have to be changed if we want to make it all the way home. The combination of genuine wisdom of universal value and a life story that is preposterously entertaining, even astonishing, puts Will the book, like its author, in a category by itself.
------------------------------------------------------------------------
Viens no mūsu laika dinamiskākajiem un pasaulē atzītākajiem izklaides spēkiem pilnībā atklāj savu dzīvi drosmīgā un iedvesmojošā grāmatā, kas izseko viņa mācīšanās līknei vietai, kur sakrīt ārējie panākumi, iekšējā laime un cilvēciskā saikne. Pa ceļam Vils stāsta pilnu stāstu par vienu no pārsteidzošākajiem braucieniem pa mūzikas un filmu pasaulēm, kāds jebkad ir bijis.

Vila Smita pārtapšana no bailīga bērna saspringtā Rietumfiladelfijas mājā par vienu no sava laikmeta lielākajām repa zvaigznēm un pēc tam par vienu no lielākajām filmu zvaigznēm Holivudas vēsturē ar virkni kases panākumu, kas Visticamāk, nekad netiks salauzts, ir episks stāsts par iekšējām pārvērtībām un ārējo triumfu, un Vils to izstāsta pārsteidzoši labi. Bet tā ir tikai puse no stāsta.

Vils Smits pamatoti domāja, ka dzīvē ir uzvarējis: ne tikai viņa paša panākumi bija nepārspējami, bet arī visa viņa ģimene bija izklaides pasaules virsotnē. Tikai viņi to tā neuztvēra: viņi jutās vairāk kā zvaigznes viņa cirkā, septiņas dienas nedēļā darbā, uz kuru viņi nebija pierakstījušies. Izrādījās, ka Vila Smita izglītība ne tuvu nebija beigusies.

Šis memuārs ir dziļa sevis izzināšanas ceļojuma rezultāts, izrēķināšanās ar visu, ko jūsu griba var iegūt, un visu, ko tā var atstāt. Vils ir uzrakstīts ar Marka Mensona, vairāku miljonu eksemplāra bestsellera Smalkā māksla, kas nesaņem f*ck autoru, autoru. Vils ir stāsts par to, kā viens izcils vīrietis pārvaldīja savas emocijas, un tas ir uzrakstīts tā, lai tas varētu palīdzēt ikvienam. cits dari to pašu. Tikai daži no mums zinās spiedienu, ko rada uzstāšanās uz pasaules lielākajām skatuvēm uz visaugstākajām likmēm, taču mēs visi varam saprast, ka degviela, kas darbojas vienā mūsu ceļojuma posmā, iespējams, būs jāmaina, ja vēlamies to paveikt līdz galam. mājas. Universāli vērtīgas patiesas gudrības un neprātīgi izklaidējoša, pat pārsteidzoša dzīvesstāsta kombinācija ierindo Vilu grāmatu, tāpat kā tās autoru, atsevišķā kategorijā.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.