Lincoln Highway, The

€22.90

Daudzums

Autors:
Amor Towles
Ražotājs:
Cornerstone
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9781786332530
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2021
Lapaspušu skaits:
592
In June, 1954, eighteen-year-old Emmett Watson is driven home to Nebraska by the warden of the juvenile work farm where he has just served fifteen months for involuntary manslaughter.
With his mother long gone, his father recently deceased, and the family farm foreclosed upon by the bank, Emmett plans to pick up his eight-year-old brother Billy and head to California to start a new life.
But when the warden drives away, Emmett discovers that two friends from the work farm have stowed away in the trunk of the warden's car. They have a very different plan for Emmett's future, one that will take the four of them on a fateful journey in the opposite direction - to New York City.
------------------------------------------------------------------------
1954. gada jūnijā astoņpadsmit gadus veco Emetu Vatsonu nepilngadīgo darba fermas uzraugs aizved uz mājām Nebraskā, kur viņš nupat ir izcietis piecpadsmit mēnešus par piespiedu slepkavību.
Tā kā viņa māte jau sen ir aizgājusi, tēvs nesen miris, un ģimenes saimniecība, kuru banka ir slēgusi, Emets plāno savākt savu astoņgadīgo brāli Billiju un doties uz Kaliforniju, lai sāktu jaunu dzīvi.
Bet, kad uzraugs brauc projām, Emets atklāj, ka divi draugi no darba saimniecības ir iesēdušies uzrauga automašīnas bagāžniekā. Viņiem ir pavisam cits Emeta nākotnes plāns, tāds, kas aizvedīs četrus no viņiem liktenīgā ceļojumā pretējā virzienā - uz Ņujorku.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.