Mexican Gothic

€12.90

Daudzums

Autors:
Silvia Moreno-Garcia
Ražotājs:
Quercus Publishing Plc
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9781529402681
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2021
Lapaspušu skaits:
320
He is trying to poison me. You must come for me, Noemi. You have to save me.
When glamorous socialite Noemi Taboada receives a frantic letter from her newlywed cousin begging to be rescued from a mysterious doom, it's clear something is desperately amiss. Catalina has always had a flair for the dramatic, but her claims that her husband is poisoning her and her visions of restless ghosts seem remarkable, even for her.
Noemi's more suited to cocktail parties than amateur sleuthing, but she heads immediately to High Place, a remote mansion in the Mexican countryside, determined to discover what is so affecting her cousin. She's tough and smart, with an indomitable will, and she is not afraid: not of her cousin's new husband, who is both menacing and alluring; not of his father, the ancient patriarch who is fascinated by Noemi; and not of the house itself, which begins to invade Noemi's dreams with visions of blood and doom.
Her only ally in this inhospitable abode is the family's youngest son. Shy and gentle, he wants to help - but he might also be hiding dark knowledge of his family's past. For there are many secrets behind the walls of High Place. The family's once colossal wealth and faded mining empire kept them from prying eyes, but as Noemi digs deeper she unearths stories of violence and madness.
And Noemi, mesmerised by the terrifying yet seductive world of High Place, may soon find it impossible to leave this enigmatic house behind . . .
------------------------------------------------------------------------
Viņš cenšas mani saindēt. Tev jānāk pēc manis, Noemi. Tev mani jāglābj.
Kad krāšņā sabiedrotā Noemi Taboada saņem izmisīgu vēstuli no savas jaunlaulātās māsīcas, lūdzot, lai viņu izglābj no noslēpumaina likteņa, ir skaidrs, ka kaut kas ir izmisīgi nepareizi. Katalīnai vienmēr ir bijusi dramatiskā nojauta, taču viņas apgalvojumi, ka vīrs viņu saindē, un viņas vīzijas par nemierīgajiem spokiem šķiet ievērojamas pat viņai.
Noemi ir vairāk piemērota kokteiļu ballītēm nekā amatieru slepkavošanai, bet viņa nekavējoties dodas uz High Place, nomaļu savrupmāju Meksikas laukos, un ir apņēmusies atklāt, kas tik ļoti ietekmē viņas brālēnu. Viņa ir skarba un gudra, ar nepiekāpīgu gribu, un viņa nebaidās: ne no brālēna jaunā vīra, kurš ir gan draudīgs, gan vilinošs; nevis no sava tēva, senā patriarha, kuru aizrauj Noemi; nevis pati māja, kas sāk iebrukt Noemi sapņos ar asins un nolemtības vīzijām.
Viņas vienīgais sabiedrotais šajā viesmīlīgajā mājvietā ir ģimenes jaunākais dēls. Kautrīgs un maigs, viņš vēlas palīdzēt, taču, iespējams, slēpj arī tumšās zināšanas par savas ģimenes pagātni. Jo aiz High Place sienām slēpjas daudz noslēpumu. Ģimenes kādreiz kolosālā bagātība un izbalējušā kalnrūpniecības impērija viņus atturēja no ziņkārīgo acīm, taču, Noemim iedziļinoties dziļāk, viņa atklāj stāstus par vardarbību un neprātu.
Un Noemi, ko apbēdina High Place biedējošā, tomēr vilinošā pasaule, drīz vien var izrādīties neiespējami atstāt šo mīklaino māju. . .

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.