My Life in Full: Work, Family and Our Future

€19.99

Daudzums

Autors:
Indra Nooyi
Ražotājs:
Little, Brown Book Group
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9780349426136
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2021
Lapaspušu skaits:
320
The much-anticipated and inspiring memoir by Indra Nooyi, the trailblazing former CEO of PepsiCo, offering clear-eyed insight and a call to action for how our society can really blend work and family - and advance women - in the twenty-first century
For more than a dozen years as one of the world's most admired CEOs, Indra Nooyi redefined what it means to be an exceptional leader. The first woman, person of color, and immigrant to run a Fortune 50 company - and one of the foremost strategic thinkers of our time - Nooyi transformed PepsiCo with a unique vision, a vigorous pursuit of excellence, and a deep sense of purpose. Now, in a rich memoir brimming with grace, grit, and good humor, My Life in Full offers a firsthand view of a legendary career and the sacrifices it so often demanded.
In her book, Nooyi shares the events that shaped her - from her childhood in 1960s India, to the Yale School of Management, to her rise as a consultant and corporate strategist who soon ascended into the most senior executive ranks. The book offers an intimate look inside PepsiCo, detailing how she steered the iconic American company toward healthier products and reinvented its environmental profile without curbing financial performance - despite resistance at every turn.
At the same time, Nooyi built a home with her husband - also a high-powered executive - two daughters, and members of her extended family. My Life in Full includes her unvarnished take on the competing pressures on her attention and time, and what she learned along the way. This book, as has her personal journey, will inspire young women everywhere to believe that they, too, can climb to powerful roles without giving up on the desire for a family and children. But, as Nooyi eloquently argues, her story is not a call for women to simply try harder, but is proof of the importance of organised care structures in all of our success. Nooyi makes a clear, actionable, urgent call for business and government to prioritise the care ecosystem, from skilled care networks to zoning policy, to paid leave and flexible and predictable work hours, each so critical to unleashing the economy's full potential and helping families thrive.
Generous, authoritative, and grounded in lived experience, My Life in Full is both the story of an extraordinary leader's life, and a moving tribute to the relationships that created it.
------------------------------------------------------------------------
Ļoti gaidītā un iedvesmojošā atmiņu grāmata, ko izstrādājusi bijusī PepsiCo izpilddirektore Indra Nooyi, piedāvājot skaidru ieskatu un aicinājumu rīkoties, lai mūsu sabiedrība patiešām varētu apvienot darbu un ģimeni-un veicināt sievietes-XX gadsimtā < br> Vairāk nekā divpadsmit gadus, būdama viena no pasaules apbrīnojamākajām izpilddirektorēm, Indra Nooyi no jauna definēja, ko nozīmē būt izcilai vadītājai. Pirmā sieviete, krāsaina sieviete un imigrante, kas vadīja Fortune 50 uzņēmumu - un viens no mūsu laika stratēģiskajiem domātājiem - Nooyi pārveidoja PepsiCo ar unikālu redzējumu, enerģisku tiekšanos pēc izcilības un dziļu mērķa izjūtu. Tagad bagātīgā atmiņu grāmatā, kas pilna ar žēlastību, smiltīm un labu humoru, Mana dzīve pilnā apjomā piedāvā leģendārās karjeras un upuru, ko tā tik bieži prasīja, tiešu skatījumu.
Nooyi savā grāmatā stāsta par notikumiem, kas viņu veidoja - sākot no bērnības 1960. gadu Indijā, beidzot ar Jēlas vadības skolu un beidzot ar padomdevēju un korporatīvo stratēģi, kas drīz ieņēma augstākā līmeņa vadītājus. Grāmata piedāvā intīmu ieskatu PepsiCo iekšienē, sīki aprakstot, kā viņa vadīja ikonisko amerikāņu uzņēmumu veselīgāku produktu virzienā un izgudroja savu vides profilu, neierobežojot finansiālos rādītājus - neskatoties uz pretestību ik uz soļa.
Tajā pašā laikā Nooyi uzcēla māju kopā ar savu vīru - arī spēcīgu vadītāju - divām meitām un viņas paplašinātās ģimenes locekļiem. Mana dzīve pilnā apjomā ietver viņas nemitīgo uzņemties konkurējošo spiedienu uz viņas uzmanību un laiku, kā arī to, ko viņa iemācījās ceļā. Šī grāmata, tāpat kā viņas personīgais ceļojums, iedvesmos jaunas sievietes visur ticēt, ka arī viņas var uzkāpt spēcīgās lomās, neatsakoties no vēlmes pēc ģimenes un bērniem. Bet, kā daiļrunīgi apgalvo Nooyi, viņas stāsts nav aicinājums sievietēm vienkārši censties, bet ir pierādījums organizēto aprūpes struktūru nozīmei visos mūsu panākumos. Nooyi skaidri un steidzami aicina uzņēmējus un valdību noteikt prioritāti aprūpes ekosistēmai, sākot no kvalificētiem aprūpes tīkliem līdz zonēšanas politikai, beidzot ar apmaksātu atvaļinājumu un elastīgu un paredzamu darba laiku, kas ir tik ļoti svarīgi, lai izmantotu visu ekonomikas potenciālu un palīdzētu ģimenēm uzplaukt. .
Dāsna, autoritatīva un balstīta uz pieredzi, Mana dzīve pilnā apjomā ir gan stāsts par neparastu vadītāja dzīvi, gan aizkustinošs veltījums attiecībām, kas to radīja.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.