12 Rules for Life : An Antidote to Chaos

€11.90

Daudzums

Autors:
Jordan B. Peterson
Ražotājs:
Penguin Books Ltd
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9780141988511
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2019
Lapaspušu skaits:
448
The #1 Sunday Times bestseller from 'the most influential public intellectual in the Western world right now' (New York Times) - now in paperback.

How should we live properly in a world of chaos and uncertainty?

Jordan Peterson has helped millions of people, young and old, men and women, aim at a life of responsibility and meaning. Now he can help you.

Drawing on his own work as a clinical psychologist and on lessons from humanity's oldest myths and stories, Peterson offers twelve profound and realistic principles to live by. After all, as he reminds us, we each have a vital role to play in the unfolding destiny of the world.

Deep, rewarding and enlightening, 12 Rules for Life is a lifeboat built solidly for stormy seas: ancient wisdom applied to our contemporary problems.
------------------------------------------------------------------------
Sunday Times bestsellers Nr. 1 no “ietekmīgākā sabiedriskā intelektuāļa Rietumu pasaulē šobrīd” (New York Times) - tagad ar mīkstiem vākiem.

Kā mums pareizi dzīvot haosa un nenoteiktības pasaulē?

Džordans Pītersons ir palīdzējis miljoniem cilvēku - jaunu un vecu, vīriešu un sieviešu - sasniegt savu dzīvi atbildību un jēgu. Tagad viņš var jums palīdzēt.

Pamatojoties uz savu klīnisko psihologu darbu un mācībām no cilvēces senākajiem mītiem un stāstiem, Pētersons piedāvā divpadsmit dziļus un reālus principus, pēc kuriem dzīvot. Galu galā, kā viņš mums atgādina, mums katram ir svarīga loma pasaules likteņa atklāšanā.

Dziļi, atalgojot un apgaismojot, 12 Dzīves noteikumi ir glābšanas laiva, kas cieši veidota vētrainām jūrām: sena gudrība, kas piemērota mūsu mūsdienu problēmām.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.