9781785043772

Atlas of the Heart : Mapping Meaningful Connection and the Language of Human Experience

€21.90

Daudzums

Autors:
Brene Brown
Ražotājs:
Ebury Publishing
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9781785043772
Vāku tips:
cietie vāki
Izdošanas gads:
2021
Lapaspušu skaits:
336
In her latest book, five-time #1 New York Times bestselling author Dr Brene Brown, writes, "If we want to find the way back to ourselves and each other, we need language and the grounded confidence to both tell our stories, and to be stewards of the stories that we hear. This is the framework for meaningful connection."

In Atlas of the Heart, Brown takes us on a journey through 87 of the emotions and experiences that define what it means to be human. As she maps the necessary skills and lays out an actionable framework for meaningful connection, she gives us the language and tools to access a universe of new choices and second chances - a universe where we can share and steward the stories of our bravest and most heart-breaking moments with one another in a way that builds connection.

Over the past two decades, Brown's extensive research into the experiences that make us who we are has shaped the cultural conversation and helped define what it means to be courageous with our lives. Atlas of the Heart draws on this research, as well as Brown's singular skills as a researcher/storyteller, to lay out an invaluable, research-based framework that shows us that naming an experience doesn't give the experience more power, it gives us the power of understanding, meaning and choice.

Brown shares, "I want this to be an atlas for all of us, because I believe that, with an adventurous heart and the right maps, we can travel anywhere and never fear losing ourselves. Even when we have no idea where we are."
------------------------------------------------------------------------
Savā jaunākajā grāmatā pieckārtējā New York Times Nr. 1 bestselleru autore Dr Brene Brauna raksta: "Ja mēs vēlamies atrast ceļu atpakaļ pie sevis un viens pie otra, mums ir nepieciešama valoda un pamatota pārliecība, lai pastāstītu savus stāstus, un lai mēs varētu būt dzirdēto stāstu izklāstītāji. Šis ir pamats jēgpilnai saiknei."

"Atlas of the Heart" (Sirds atlantā) Brauna ved mūs ceļojumā cauri 87 emocijām un pārdzīvojumiem, kas nosaka, ko nozīmē būt cilvēkam. Kartējot nepieciešamās prasmes un veidojot praktisku ietvaru jēgpilnai saiknei, viņa dod mums valodu un rīkus, lai piekļūtu jaunu izvēļu un otro iespēju Visumam — Visumam, kurā varam dalīties ar citiem un stāstīt stāstus par mūsu drosmīgākajiem un sirdi plosošākajiem brīžiem tādā veidā, kas rada saikni.

Pēdējo divu desmitgažu laikā Braunas plašie pētījumi par pieredzi, kas mūs padara par tādiem, kādi esam, ir veidojuši kultūrālu sarunu un palīdzējuši definēt, ko nozīmē būt drosmīgiem savā dzīvē. Grāmata balstās uz šo pētījumu, kā arī Braunas īpašajām pētnieces/stāstītājas prasmēm, lai izveidotu nenovērtējamu, uz pētījumiem balstītu ietvaru, kas parāda, ka pieredzes nosaukšana vārdā nedod lielāku spēku pieredzei, bet gan dod mums izpratnes, jēgas un izvēles spēku.

Brauna dalās: "Es vēlos, lai šis būtu atlants mums visiem, jo ​​es uzskatu, ka ar piedzīvojumiem bagātu sirdi un pareizajām kartēm mēs varam ceļot jebkur un nekad nebaidīties pazaudēt sevi. Pat tad, ja mums nav ne jausmas, kur atrodamies."

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.