Atomic Habits : An Easy and Proven Way to Build Good Habits and Break Bad Ones

€19.90

Daudzums

Autors:
James Clear
Ražotājs:
Cornerstone
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9781847941831
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2018
Lapaspušu skaits:
320
A revolutionary system to get 1 per cent better every day

People think when you want to change your life, you need to think big. But world-renowned habits expert James Clear has discovered another way. He knows that real change comes from the compound effect of hundreds of small decisions - doing two push-ups a day, waking up five minutes early, or holding a single short phone call.

He calls them atomic habits.

In this ground-breaking book, Clears reveals exactly how these minuscule changes can grow into such life-altering outcomes. He uncovers a handful of simple life hacks (the forgotten art of Habit Stacking, the unexpected power of the Two Minute Rule, or the trick to entering the Goldilocks Zone), and delves into cutting-edge psychology and neuroscience to explain why they matter. Along the way, he tells inspiring stories of Olympic gold medalists, leading CEOs, and distinguished scientists who have used the science of tiny habits to stay productive, motivated, and happy.

These small changes will have a revolutionary effect on your career, your relationships, and your life.
------------------------------------------------------------------------
Revolucionāra sistēma, lai katru dienu kļūtu par 1 % labāka

Cilvēki domā, kad vēlaties mainīt savu dzīvi, jums ir jādomā lieli. Taču pasaulslavenais ieradumu eksperts Džeimss Klērs ir atklājis citu veidu. Viņš zina, ka patiesas pārmaiņas rodas, apvienojot simtiem mazu lēmumu - veicot divus atspiešanās gadījumus dienā, pamostoties piecas minūtes agrāk vai turot vienu īsu tālruņa zvanu.

Viņš tos sauc par atomu ieradumiem.

Šajā revolucionārajā grāmatā Clears atklāj, kā šīs niecīgās izmaiņas var kļūt par tādiem rezultātiem, kas maina dzīvi. Viņš atklāj nedaudzus vienkāršus dzīves uzlaušanas gadījumus (aizmirstā ieraduma sakraušanas māksla, divu minūšu noteikuma negaidītais spēks vai triks, lai iekļūtu zelta zeltu zonā), un iedziļinās progresīvajā psiholoģijā un neirozinātnē, lai izskaidrotu, kāpēc tie ir svarīgi. Pa ceļam viņš stāsta iedvesmojošus stāstus par olimpiskajām zelta medaļām, vadošajiem izpilddirektoriem un izciliem zinātniekiem, kuri ir izmantojuši zinātni par sīkiem ieradumiem, lai paliktu produktīvi, motivēti un laimīgi.

Šīs mazās izmaiņas revolucionāri ietekmēs jūsu karjeru, attiecības un dzīvi.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.