Beyond Order: 12 More Rules for Life

€17.90

Daudzums

Autors:
Jordan B. Peterson
Ražotājs:
Penguin Books Ltd
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9780241407639
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2021
Lapaspušu skaits:
432
The long-awaited sequel to 12 RULES FOR LIFE, which has sold more than five million copies around the world In 12 Rules for Life, acclaimed public thinker and clinical psychologist Jordan B. Peterson offered an antidote to the chaos in our lives: eternal truths applied to modern anxieties. His insights have helped millions of readers and resonated powerfully around the world.
Now in this much-anticipated sequel, Peterson goes further, showing that part of life's meaning comes from reaching out into the domain beyond what we know, and adapting to an ever-transforming world. While an excess of chaos threatens us with uncertainty, an excess of order leads to a lack of curiosity and creative vitality. Beyond Order therefore calls on us to balance the two fundamental principles of reality - order and chaos - and reveals the profound meaning that can be found on the path that divides them.
In times of instability and suffering, Peterson reminds us that there are sources of strength on which we can all draw: insights borrowed from psychology, philosophy, and humanity's greatest myths and stories. Drawing on the hard-won truths of ancient wisdom, as well as deeply personal lessons from his own life and clinical practice, Peterson offers twelve new principles to guide readers towards a more courageous, truthful and meaningful life.
------------------------------------------------------------------------
Ilgi gaidītais 12 RULES FOR LIFE turpinājums, kas pārdots vairāk nekā piecos miljonos eksemplāru visā pasaulē 12 dzīvības noteikumos atzīts sabiedriskais domātājs un klīniskais psihologs Džordans B. Pētersons piedāvāja pretlīdzekli haosam mūsu dzīvē: mūžīgās patiesības attiecās uz mūsdienu bažām. Viņa atziņas ir palīdzējušas miljoniem lasītāju un spēcīgi atsaucās visā pasaulē.
Tagad šajā tik ļoti gaidītajā turpinājumā Pētersons iet tālāk, parādot, ka daļa no dzīves jēgas rodas, sasniedzot domēnu, kas pārsniedz to, ko mēs zinām, un pielāgojoties arvien mainīgajai pasaulei. Kamēr haosa pārpalikums mūs apdraud ar nenoteiktību, kārtības pārpalikums noved pie zinātkāres un radošās vitalitātes trūkuma. Tāpēc “Ārpus kārtības” aicina mūs līdzsvarot divus realitātes pamatprincipus - kārtību un haosu - un atklāj dziļo nozīmi, kas atrodama ceļā, kas tos šķir.
Nestabilitātes un ciešanu laikā Pētersons mums atgādina, ka ir spēka avoti, uz kuriem mēs visi varam balstīties: atziņas, kas aizgūtas no psiholoģijas, filozofijas un lielākajiem cilvēces mītiem un stāstiem. Balstoties uz senajām gudrībām grūti iegūtajām patiesībām, kā arī dziļi personīgajām mācībām no savas dzīves un klīniskās prakses, Pētersons piedāvā divpadsmit jaunus principus, lai vadītu lasītājus drosmīgākas, patiesākas un jēgpilnākas dzīves virzienā.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.