Kamasutra

€12.90

Daudzums

Autors:
Mallanaga Vatsyayana
Ražotājs:
Oxford University Press
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9780199539161
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2009
Lapaspušu skaits:
304
When the wheel of sexual ecstasy is in full motion, there is no textbook at all, and no order.'The Kamasutra is the oldest extant Hindu textbook of erotic love. It is about the art of living - about finding a partner, maintaining power in a marriage, committing adultery, living as or with a courtesan, using drugs - and also about the positions in sexual intercourse. It was composed in Sanskrit, the literary language of ancient India, sometime in the third century CE.

It combines an encyclopaedic coverage of all imaginable aspects of sex with a closely observed sexualpsychology and a dramatic, novelistic narrative of seduction, consummation, and disentanglement. Best known in English through the highly mannered, padded, and inaccurate nineteenth-century translation of Sir Richard Burton, the text is presented here in an entirely new translation into clear, vivid, sexually frankEnglish, together with three commentaries: translated excerpts from the earliest and most famous Sanskrit commentary (13th century) and from a twentieth-century Hindi commentary, and explanatory notes by the two translators. ABOUT THE SERIES: For over 100 years Oxford World's Classics has made available the widest range of literature from around the globe.

Each affordable volume reflects Oxford's commitment to scholarship, providing the most accurate text plus a wealth of other valuable features, including expert introductions by leading authorities, helpful notes to clarify the text, up-to-date bibliographies for further study, and much more.
------------------------------------------------------------------------
"Kad seksuālās ekstazes ritenis ir pilnā kustībā, nav nekādas mācību grāmatas un nav pasūtījuma." Kamasutra ir vecākā pastāvošā hinduistu erotiskās mīlestības mācību grāmata. Tas ir par dzīves mākslu - par partnera atrašanu, laulības spēka saglabāšanu, laulības pārkāpšanu, dzīvošanu kopā ar kurtizāni vai kā viņai, narkotiku lietošanu - un arī par pozām dzimumakta laikā. Tā tika sarakstīta senās Indijas literārajā valodā, sanskritā, kaut kad trešajā gadsimtā mūsu ērā.

Tajā ir apvienots visu iedomājamo seksa aspektu enciklopēdisks atspoguļojums ar rūpīgi novērotu seksuālo psiholoģiju un dramatisks, romantisks stāstījums par pavedināšanu, atdošanos un šķiršanos Pretēji vislabāk angļu valodā pazīstams ar sera Ričarda Bērtona ļoti pieklājīgo, polsterēto un neprecīzo deviņpadsmitā gadsimta tulkojumu, šeit teksts ir parādīts pilnīgi jaunā tulkojumā - skaidrā, spilgtā, seksuāli atklātā angļu valodā kopā ar trim komentāriem: tulkoti fragmenti no agrākajiem un slavenākais sanskrita komentārs (13. gs.) un no divdesmitā gadsimta hindi komentāra, kā arī abu tulkotāju skaidrojošās piezīmes. PAR SĒRIJU: Vairāk nekā 100 gadus Oxford World's Classics ir piedāvājis visplašāko literatūras klāstu no visas pasaules.

Katrs pieejamais apjoms atspoguļo Oksfordas apņemšanos piešķirt stipendijas, nodrošinot visprecīzāko tekstu un daudzas citas vērtīgas funkcijas, tostarp vadošo iestāžu ekspertu ievadus, noderīgas piezīmes teksta precizēšanai, aktuālas bibliogrāfijas turpmākai izpētei un daudz ko citu.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.