Power Play : Elon Musk, Tesla, and the Bet of the Century

€22.90

Daudzums

Autors:
Tim Higgins
Ražotājs:
Ebury Publishing
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9780753554371
Vāku tips:
cietie vāki
Izdošanas gads:
2021
Lapaspušu skaits:
400
Inside the outrageous, come-from-behind story of Elon Musk and Tesla's bid to build the world's greatest car and the race to drive the future. Elon Musk is among the most controversial titans of Silicon Valley. To some he's a genius and a visionary and to others he's a mercurial huckster.

Billions of dollars have been gained and lost on his tweets and his personal exploits are the stuff of tabloids. But for all his outrageous talk of mind-uploading and space travel, his most audacious vision is the one closest to the ground: the electric car. When Tesla was founded in the 2000s, electric cars were novelties, trotted out and thrown on the scrap heap by carmakers for more than a century.

But where most onlookers saw only failure, a small band of Silicon Valley engineers and entrepreneurs saw potential and they pitted themselves against the biggest, fiercest business rivals in the world, setting out to make a car that was quicker, sexier, smoother, cleaner than the competition. Tesla would undergo a truly hellish fifteen years, beset by rivals, pressured by investors, hobbled by whistleblowers, buoyed by its loyal supporters. Musk himself would often prove Tesla's worst enemy--his antics repeatedly taking the company he had funded himself to the brink of collapse.

Was he an underdog, an antihero, a conman, or some combination of the three? Wall Street Journal tech and auto reporter Tim Higgins had a front-row seat for the drama: the pileups, wrestling for control, meltdowns, and the unlikeliest outcome of all, success. A story of power, recklessness, struggle, and triumph, Power Play is an exhilarating look at how a team of eccentrics and innovators beat the odds... and changed the future.
------------------------------------------------------------------------
Šausmīgajā stāstā par Elonu Masku un Teslu tika piedāvāts būvēt pasaulē izcilāko automašīnu un sacensības, lai virzītu nākotni. Elons Masks ir viens no strīdīgākajiem Silīcija ielejas titāniem. Dažiem viņš ir ģēnijs un sapņotājs, bet citiem - dzīvsudraba nievātājs.

Par viņa tvītiem ir iegūti un zaudēti miljardi dolāru, un viņa personīgā darbība ir tabloīdu raksts. Bet, neskatoties uz visām viņa nežēlīgajām runām par prāta augšupielādi un kosmosa ceļojumiem, viņa visdrosmīgākā vīzija ir zemei ​​tuvākā-elektromobilis. Kad Tesla tika dibināta divdesmitajos gados, elektromobiļi bija jaunumi, ko autoražotāji vairāk nekā gadsimtu izmeta un izmeta uz lūžņu kaudzes.

Bet tur, kur lielākā daļa skatītāju redzēja tikai neveiksmi, neliela grupa Silīcija ielejas inženieru un uzņēmēju saskatīja potenciālu, un viņi stājās pretī lielākajiem, sīvākajiem biznesa konkurentiem pasaulē, cenšoties izgatavot automašīnu, kas bija ātrāka, seksīgāka, gludāka, tīrāka nekā sacensības. Tesla piedzīvos patiesi ellišķīgus piecpadsmit gadus, kuru sāks sāncenši, investoru spiediens, trauksmes cēlēji un lojāli atbalstītāji. Masks pats bieži izrādītos Teslas sliktākais ienaidnieks-viņa ārišķības vairākkārt novestu paša finansētā uzņēmuma sabrukuma robežas.

Vai viņš bija neveiksminieks, antihero, konmans vai kāda šo trīs kombinācija? Wall Street Journal tehnoloģiju un auto reportierim Timam Higinssam drāma bija priekšējās rindas sēdeklis: krāvumi, cīņa par kontroli, sabrukumi un visnelabvēlīgākais panākums. Stāsts par varu, neapdomību, cīņu un triumfu, Power Play ir uzmundrinošs skats uz to, kā ekscentriķu un novatoru komanda pārspēj izredzes ... un mainīja nākotni.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.