Shades of White : Serene Spaces for Effortless Living

AKCIJA
€22.90
€19.47

Daudzums

Autors:
Fifi O\'Neill
Ražotājs:
CICO Books
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9781800650602
Vāku tips:
cietie vāki
Izdošanas gads:
2021
Lapaspušu skaits:
208
Shades of White is a pure celebration of all the brilliant white hues, and how they work in harmony with different textures inside the home. White is magical. It can illuminate a space, or it can be a blank slate, allowing other decor in the room to shine.

Whether your style is rustic, modern, romantic, vintage or classic, Fifi O'Neill will show you that there is a perfect shade of white for you. With beautiful commissioned photography, Fifi showcases twelve dazzling homes that have mastered using shades of white throughout. From fresh to cosy, sophisticated to shabby chic, white is classy, adaptable and timeless.

Shades of White showcases interior inspiration for using white in any setting, pairing the infinite shades with different textures such as wood and metal, or even with other colours, to create stylish and stunning interiors.


------------------------------------------------------------------------
Shades of White ir visu izcilo balto nokrāsu gaiša svinēšana, un kā tās darbojas harmonijā ar dažādām faktūrām mājās. Balts ir maģisks. Tas var izgaismot telpu vai būt tukšs šīferis, ļaujot citiem telpas dekoriem spīdēt.

Neatkarīgi no tā, vai jūsu stils ir zemniecisks, moderns, romantisks, senatnīgs vai klasisks, Fifi O'Nīls parādīs, ka pastāv ideālais baltais tonis tieši jums. Ar skaistām pasūtītām fotogrāfijām Fifi demonstrē divpadsmit žilbinošas mājas, kas ir apguvušas balto toņu izmantošanu. Baltā krāsa ir eleganta, pielāgojama un mūžīga, sākot no svaiga līdz mājīgam, no izsmalcināta līdz nobružātam šikam.

Shades of White piedāvā interjera iedvesmu, lai izmantotu balto krāsu jebkurā vidē, savienojot bezgalīgos toņus ar dažādām faktūrām, piemēram, koku un metālu, vai pat ar citām krāsām, lai izveidotu stilīgu un satriecošu interjeru.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.