You Are a Badass at Making Money : Master the Mindset of Wealth: Learn how to save your money

€12.90

Daudzums

Autors:
Jen Sincero
Ražotājs:
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2018
Lapaspušu skaits:
288
From the author of You Are A Badass, the New Your Times bestselling book everyone is talking about.

YOU ARE A BADASS AT MAKING MONEY is the book you need if you've spent too much time watching money land in your bank account and then roll through your fingers. Jen Sincero went from living in a converted garage to traveling the world in 5-star luxury in a matter of years, and knows all too well the layers of BS one can get wrapped up in around money, as well as what it takes to dig your way out.

In this funny, fascinating and practical book she goes in-depth on how powerful our thoughts are and how our bank accounts are mirrors for our beliefs about money. YOU ARE A BADASS AT MAKING MONEY combines laugh out loud comedy with life-changing concepts, all boiled down into manageable, bite-sized tips so that YOU can put them into practice and get life changing results.
------------------------------------------------------------------------
No grāmatas “Tu esi slikts” autora, “Jaunā laika” bestsellera grāmatas, par kuru visi runā.

JŪS esat slikts, lai pelnītu naudu, ir grāmata, kas jums nepieciešama, ja esat pavadījis pārāk daudz laika, vērojot naudas ienākšanu savu bankas kontu un pēc tam ritiniet caur pirkstiem. Jens Sincero dažu gadu laikā pārgāja no dzīves pārveidotā garāžā un apceļoja pasauli 5 zvaigžņu greznībā, un pārāk labi zina, kādos BS slāņos var ietīties nauda, ​​kā arī tas, kas nepieciešams, lai raktos šajā smieklīgajā, aizraujošajā un praktiskajā grāmatā viņa sniedz padziļinātu informāciju par to, cik spēcīgas ir mūsu domas un kā mūsu bankas konti atspoguļo mūsu uzskatus par naudu. NAUDAS NODROŠANĀS JŪS ESAT BADASS apvieno smieklus skaļā komēdijā ar koncepcijām, kas maina dzīvi, un tās visas ir pārvērstas viegli pārvaldāmos, uzkodas lieluma padomos, lai JŪS varētu tos īstenot praksē un iegūt rezultātus, kas maina dzīvi.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.