Your One Wild and Precious Life : An Inspiring Guide to Becoming Your Best Self At Any Age

AKCIJA
€15.90
€13.52

Daudzums

Autors:
Maureen Gaffney
Ražotājs:
Penguin Books Ltd
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9780241437728
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2021
Lapaspušu skaits:
416
SHORTLISTED FOR THE IRISH BOOK AWARDS 2021

Once you've got a few decades on the clock, life can seem sort of cross-roadsy. Once you're no longer thinking of yourself as 'young', you may be looking back, thinking 'How did I get here?' And also looking ahead, wondering: 'What do I do now?'

This realization that neither time nor choices are limitless is both daunting and exciting. This is the moment to take stock and figure out how to make the best of every precious moment of the rest of your life. And to develop the tools to be able to do so again and again.

Your One Wild and Precious Life is an eye-opening account of this surprisingly liberating process. Using the latest ground-breaking research, leading psychologist Maureen Gaffney has written an inspiring and practical guide for getting to grips with time. Taking the key stages of our life - from infancy to old age - she explores what we learn at each stage. And, crucially, she explains how, no matter what has happened in the past, and what age you are, you can find a better route forward.

Your One Wild and Precious Life is both profound and reassuring. It will transform your thinking, connect you with who you truly are and help you to reclaim control over your life. Crucially, it will empower you to face the future with optimism.

It is a book to fundamentally alter your relationship with time and show you that every age can be your best age.

'A profound, important work; simultaneously wise, instructive and a love letter to humanity' IRISH TIMES.
------------------------------------------------------------------------
IEKĻAUTS ĪRIJAS GRĀMATU BALVAS 2021. GADA īsajā IZLASĒ

Kad pulkstenī ir pagājušas dažas desmitgades, dzīve var šķist krustceles. Kad jūs vairs neuzskatāt sevi par "jaunu", jūs, iespējams, atskatāties atpakaļ un domājat: "Kā es šeit nokļuvu?" Un arī skatoties uz priekšu, prātojot: "Ko man tagad darīt?"

Šī atziņa, ka ne laiks, ne izvēles nav neierobežotas, ir gan biedējoša, gan aizraujoša. Šis ir brīdis, kad izvērtēt un izdomāt, kā vislabāk izmantot katru vērtīgo mirkli pārējā dzīvē. Un izstrādāt instrumentus, lai varētu to darīt atkal un atkal.

Your One Wild and Precious Life ir šī pārsteidzoši atbrīvojošā procesa apraksts. Izmantojot jaunākos revolucionāros pētījumus, vadošā psiholoģe Morīna Gafnija ir uzrakstījusi iedvesmojošu un praktisku rokasgrāmatu, kā izveidot saķeri ar laiku. Ņemot vērā mūsu dzīves galvenos posmus — no zīdaiņa vecuma līdz sirmam vecumam — viņa pēta, ko mēs mācāmies katrā posmā. Un, galvenais, viņa paskaidro, kā neatkarīgi no tā, kas ir noticis pagātnē un kādā vecumā jūs esat, varat atrast labāku ceļu uz priekšu.

Grāmata Your One Wild and Precious Life ir gan dziļa, gan pārliecinoša. Tā pārveidos jūsu domāšanu, savienos jūs ar to, kas jūs patiesībā esat, un palīdzēs atgūt kontroli pār savu dzīvi. Būtiski, ka tas ļaus jums raudzīties nākotnē ar optimismu.

Tā ir grāmata, kas būtiski maina jūsu attiecības ar laiku un parāda, ka katrs vecums var būt jūsu labākais vecums.

'Dziļš, svarīgs darbs; vienlaikus gudrs, pamācošs un mīlestības vēstule cilvēcei," IRISH TIMES

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.