Plantopedia: The Definitive Guide to House Plants

€39.00
Autors:
Lauren Camilleri, Sophia Kaplan
Ražotājs:
Smith Street Books
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9781925811773
Vāku tips:
cietie vāki
Izdošanas gads:
2021
Lapaspušu skaits:
416
This is the definitive text for potting, maintaining, and loving your houseplants.
Houseplants have the power to transform any room. With their lush foliage and structural beauty, they help create indoor oases that bring a sense of tranquility to our busy lives. Fostering a connection to plants has many positive implications for us and our environment by strengthening our relationship with the natural world.
In Plantopedia, Lauren Camilleri and Sophia Kaplan from Leaf Supply present the definitive guide to keeping happy, healthy houseplants in any space. Featuring:
• More than 130 plant profiles including foliage plants, succulents and cacti, as well as rarer gems of the plant world.
• Detailed care information including troubleshooting tips and tricks to ensure that your houseplants thrive.
• Plants for all levels of indoor gardeners, from budding novices to green thumbs and beyond.
------------------------------------------------------------------------
Šis ir galīgais teksts jūsu istabas augu audzēšanai, uzturēšanai un mīlēšanai.
Telpaugiem ir spēks pārveidot jebkuru telpu. Ar savu sulīgo zaļumu un strukturālo skaistumu tie palīdz radīt iekštelpu oāzes, kas mūsu mierīgajā dzīvē rada miera sajūtu. Saiknes veicināšanai ar augiem ir daudz pozitīvu seku mums un mūsu videi, stiprinot mūsu attiecības ar dabisko pasauli.
Vietnē Plantopedia Lauren Camilleri un Sophia Kaplan no Leaf Supply iepazīstina ar galīgo ceļvedi laimīgu, veselīgu telpaugu saglabāšanai jebkurā telpā. Piedāvā:
• Vairāk nekā 130 augu profilu, ieskaitot zaļumu augus, sukulentus un kaktusus, kā arī retākus augu pasaules dārgakmeņus.
• Detalizēta kopšanas informācija, tostarp problēmu novēršanas padomi un triki, lai nodrošinātu jūsu telpaugu uzplaukumu.
• Augi visiem iekštelpu dārznieku līmeņiem, sākot ar iesācējiem un beidzot ar zaļajiem īkšķiem un tālāk.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.