Sakhalin Island

€5.90

Daudzums

Autors:
Anton Chekhov
Ražotājs:
Alma Classics Evergreens
Valoda:
angļu valoda
ISBN kods:
9781847497864
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2021
Lapaspušu skaits:
528
In 1890, the thirty-year-old Chekhov, already knowing that he was ill with tuberculosis, undertook an arduous eleven-week journey from Moscow across Siberia to the penal colony on the island of Sakhalin. Now collected here in one volume are the fully annotated translations of his impressions of his trip through Siberia and the account of his three-month sojourn on Sakhalin Island, together with his notes and extracts from his letters to relatives and associates.
Highly valuable both as a detailed depiction of the Tsarist system of penal servitude and as an insight into Chekhov’s motivations and objectives for visiting the colony and writing the exposé, Sakhalin Island is a haunting work which had a huge impact both on Chekhov’s career and on Russian society.
------------------------------------------------------------------------
1890. gadā trīsdesmit gadus vecais Čehovs, jau zinādams, ka ir slims ar tuberkulozi, veica smagu vienpadsmit nedēļu ilgu braucienu no Maskavas pāri Sibīrijai uz soda koloniju Sahalīnas salā. Tagad šeit vienā sējumā apkopoti viņa anotētie tulkojumi par viņa ceļojumu pa Sibīriju un stāsts par viņa trīs mēnešu uzturēšanos Sahalīnas salā, kā arī piezīmes un izraksti no vēstulēm radiniekiem un līdzgaitniekiem.
Sahalīnas sala ir ļoti vērtīga gan kā detalizēts cara soda dienesta sistēmas attēlojums, gan kā ieskats Čehova motivācijā un mērķos apmeklēt koloniju un rakstīt ekspozīciju. un par Krievijas sabiedrību.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.