Unshakeable : Your Guide to Financial Freedom

€25.90

Daudzums

Autors:
Ražotājs:
Simon & Schuster Ltd
Valoda:
ISBN kods:
9781471164934
Vāku tips:
Izdošanas gads:
Lapaspušu skaits:
Tony Robbins, arguably the most recognizable life and business strategist and guru, is back with a timely, unique follow-up to his smash New York Times bestseller Money: Master the Game. Market corrections are as constant as seasons are in nature. There have been 30 such corrections in the past 30 years, yet there's never been an action plan for how not only to survive, but thrive through each change in the stock market.
Building upon the principles in Money: Master the Game, Robbins offers the reader specific steps they can implement to protect their investments while maximizing their wealth. It's a detailed guide designed for investors, articulated in the common-sense, practical manner that the millions of loyal Robbins fans and students have come to expect and rely upon. Few have navigated the turbulence of the stock market as adeptly and successfully as Tony Robbins. His proven, consistent success over decades makes him singularly qualified to help investors (both seasoned and first-timers alike) preserve and add to their investments.
------------------------------------------------------------------------
Tonijs Robinss, neapšaubāmi atpazīstamākais dzīves un biznesa stratēģis un guru, atgriežas ar savlaicīgu un unikālu turpinājumu viņa izcilajam New York Times bestselleram Money: Master the Game. Tirgus korekcijas ir tikpat nemainīgas kā sezonas. Pēdējo 30 gadu laikā ir bijušas 30 šādas korekcijas, tomēr nekad nav bijis rīcības plāna, kā ne tikai izdzīvot, bet arī attīstīties katras izmaiņas akciju tirgū.
Pamatojoties uz naudas principiem: apgūstiet spēli, Robbins piedāvā lasītājam īpašus soļus, ko viņi var īstenot, lai aizsargātu savus ieguldījumus, vienlaikus palielinot savu bagātību. Tas ir detalizēts ceļvedis, kas paredzēts ieguldītājiem un ir formulēts veselā saprātā, praktiskā veidā, ko miljoniem uzticīgo Robbins fanu un studentu ir gaidījuši un uz kuriem var paļauties. Tikai daži ir pārvarējuši akciju tirgus satricinājumus tik prasmīgi un veiksmīgi kā Tonijs Robinss. Viņa pierādītie, nemainīgie panākumi gadu desmitos padara viņu par īpaši kvalificētu, lai palīdzētu investoriem (gan pieredzējušiem, gan pirmreizējiem) saglabāt un papildināt savus ieguldījumus.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.