9781771926201_1
9781771926201_2
9781771926201_3

Pozovite Kristianny

€15.50

Daudzums

Autors:
Irina Reine
Ražotājs:
Autora izdevums
Valoda:
Russian
ISBN kods:
9781771926201
Vāku tips:
cietie vāki
Izdošanas gads:
2022
Lapaspušu skaits:
94
Психологические сказки для детей, в центре которых — дружба умной стрекозы Кристианы и медведя Антуана. Они очень разные, и по образу жизни, и даже по размерам и возрасту. Казалось бы — совсем несовместимы. Но, тем не менее, они — пример настоящей теплой дружбы. Теплой, потому что каждый вечер согреваются горячим чаем и душевными беседами, рассуждая обо всем на свете, смеясь и переживая все события, происходящие в их лесу.

Кристиана и Антуан — это как родитель и ребенок. Маленький и большой. Шустрый и уже не очень. Но маленькая общая традиция помогает им не чувствовать этот большой контраст.

Истории о том, как научиться справляться со своими тревогами, как находить в себе творческие искорки и не бояться сделать их изюминкой, выделяясь из толпы. О том, как важно делиться успехом с теми, кто тебя окружает и находить позитивные моменты даже в самых сложных ситуациях. А главное - не бояться разговаривать о проблемах со своими близкими, чтобы вместе найти мудрое решение.

--------------------------------


Bērnu psiholoģiskās pasakas par draudzību starp gudro spāri Kristiānu un lāci Antuānu. Viņi ir dažādi, gan pēc dzīvesveida, gan pēc auguma un vecuma. Dažreiz šķiet — pavisam nesaderīgi. Taču, neskatoties uz to, viņi ir īstas siltas draudzības piemērs. Siltas, jo katru vakaru viņi kopā dzer karstu tēju un runā par sirsnīgām lietām, apspriežot visu, kas notiek mežā.

Kristiāna un Antuāns ir kā vecāks ar bērnu. Viens ir mazs un veikls, cits — liels un zinošs. Taču mazā kopīgā tradīcija palīdz viņiem nesajust šo kontrastu.

Stāsti par to, kā iemācīties tikt vaļā no bailēm un pārdzīvojumiem, kā atrast sevī radošas dzirksteles un nebaidīties izcelties ar tām sabiedrībā. Par to, cik svarīgi ir dalīties ar saviem panākumiem ar tiem, kas ir apkārt un atrast pozitīvas lietas sarežģītajās situācijās. Bet galvenais — vienmēr runāt par problēmām ar saviem tuviniekiem, lai kopā atrastu risinājumu.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.