Viņš un es

€12.50

Daudzums

Autors:
Gabriēla Bosī
Ražotājs:
Dzīvības straumes
Valoda:
Latviešu
ISBN kods:
9789984874685
Vāku tips:
mīkstie vāki
Izdošanas gads:
2021
Lapaspušu skaits:
169
Izdevniecība “Dzīvības Straumes” laidusi klajā Roberta un Vikijas de Houkseru grāmatu “Dzīve Tēva mīlestībā”. Tā palīdzēs dziedināt attiecības ar Dievu Tēvu, taču autori uzsver, ka vispirms nepieciešams dziedināt attiecības ar mūsu tuviniekiem, vecākiem, draugiem vai kolēģiem. Attiecību dziedināšanas pamatā ir piedošana, tas ir labs pamats mūsu dzīvei, un mēs varam sākt savu dzīvi būvēt nevis uz smiltīm, bet uz klints – Jēzus Kristus un Viņa Evaņģēlija. Katrai grāmatas nodaļai seko praktiski pielietojami vingrinājumi.
Abi autori tāpat kā mēs visi bija bērnībā guvuši ievainojumus, kuru rezultātā viņu sirdīs izveidojās noteikti likumi turpmākajai dzīvei, piemēram, “Vienmēr dari to, kas cilvēkiem patīk” vai “Nekad netaisnojies un nepieļauj, ka esi kļūdījies”. Taču viņi vēlējās gan izprast patiesību, kas atbrīvo no raizēm un satraukuma, gan piedzīvot prieku. To, ko meklēja, viņi abi atrada Tēva mīlestībā, kļūdami par nobriedušiem kristiešiem un vienlaikus par Dieva bērniem.
Roberts un Vikija de Houkseri tika mācījuši Tēva Mīlestības semināros vairākās valstīs, līdz nonāca Slovākijā. Katru gadu viņi Slovākijā pavada piecus mēnešus, jo uzskata, ka slovāku tautu pārveido Tēva mīlestība, kas plūst caur Baznīcu. Viņu pastāvīgā dzīvesvieta ir Liverpūlē, Lielbritānijā; viņi ir precējušies 44 gadus, viņiem ir trīs meitas un četri mazbērni.

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.